افزونه ارسال پیامک میهن پنل

هرچه عملیات ورود، بازیابی رمز و ثبت‌ نام مخاطبان در سایت شما راحت تر باشد مشتریان علاقه بیشتری به استفاده از خدمات شما پیدا می‌کنند. افزونه های زیادی برای ورود و احراز هویت با شماره تلفن همراه وجود دارد، یکی از محبوب ترین آن‌ها افزونه Digits است. این افزونه رابطی بین سایت و پنل اس ام اس شما شده و کدهای مختلفی مانند ثبت نام، احراز هویت، بازیابی مجدد رمز و… را به صورت پیامک به کاربران سایت ارسال می‌کند. اما افزونه Digits در مقایسه با نسخه ایرانی میهن پنل، پنل کاربری در اختیار مخاطبین سایت قرار نمی‌دهد و تنها ورود و ثبت نام با شماره تلفن همراه را برای آن‌ها فراهم می‌کند.

افزونه پیامک میهن پنل در واقع افزونه ای کارآمد و رابطی بین سایت و پنل اس ام اس شما است که امکان ثبت نام و ورود به سایت را با ارسال پیامک های اعتبار سنجی برای کاربران فراهم می‌کند.

افزونه میهن پنل در مقایسه با Digits رابط کاربری زیباتری دارد و قابلیت اضافه کردن لوگو و پس زمینه مورد نظر صاحبان سایت را به جای لوگوی وردپرس فراهم می‌کند.

امکانات افزونه پیامکی میهن پنل برای سایت شما:

  • افزونه به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌گیرد
  • ثبت نام و ورود به پنل کاربری از طریق اس ام اس (کد OTP)
  • امکان استفاده از الگوی های پیامکی جهت ارسال سریع پیامک
  • امکان ذخیره سازی نام و نام خانوادگی به همراه شماره تلفن در دفترچه تلفن سامانه پیامک
  • پشتیبانی و آپدیت رایگان

راهنمای نصب

پس از دانلود افزونه و خرید سامانه پیامکی از بخش مدیریت وردپرس منوی افزونه ها را انتخاب نموده و به روی گزینه افزودن کلیک کنید و افزونه را بارگزاری و سپس آن را فعال نمایید.

برای تنظیمات وب سرویس افزونه از منو میهن پنل یا میهن پنل پرو، گزینه ورود با sms را انتخاب نمایید، در ادامه صفحه‌ای با نام تنظیمات ارائه دهنده‌ی SMS مشاهده می کنید گزینه های موجود در تنظیمات را به صورت زیر پر کنید.

نام کاربری: نام کاربری ورود به سامانه پیامک را وارد نمایید.

رمز عبور: کلمه عبور برای ورود به سامانه پیامکی را وارد نمایید.

خط پیامکی ارسال کننده : در این قسمت یکی از خطوط خدماتی در پنل پیامکی خود را وارد کنید.

دامنه سامانه پیامک : دامنه ippanel.com وارد نمایید.

پس از آن افزونه پیامک میهن پنل به سامانه پیامکی سارآنلاین متصل شده و شما می‌توانید با استفاده از آن پیامک های اعتبار سنجی  (کد OTP) برای ورود و ثبت نام کاربران سایت خود ارسال نمائید.

برای اطلاع از نحوه ارسال پیامک راهنمای استفاده از میهن پنل را مطالعه نمائید.

برای استفاده از این افزونه، لازم است که ابتدا از سارآنلاین پنل خریداری کنید و پس از دریافت نام کاربری و رمز عبور، وارد سامانه شوید. سپس از منوی خدمات وب سرویس و افزونه ها، فایل مورد نظر خود را دانلود نمایید و با استفاده از فایل راهنما، نسبت به پیاده سازی آن اقدام نمایید.