درباره ما

یک دهه فعالیت در حوزه پیامک تبلیغاتی

قصه از اینجا شروع شد

به عنوان بنیانگذار پیامبان امروزی در سال ۱۳۸۵ و زمان شکل گیری اولین شرکتهای ارایه دهنده سرویس پیامک اقدام به خرید اولین خط خود کردم. سیستمی با کمترین امکانات و بدترین ظاهر (البته در آن زمان همه همین شکل بودند)، سپس اقدام به بازاریابی در زمینه ی تبلیغات پیامکی کردم.

۱۳۸۵

تغییر شرکت سرویس دهند

بعد از مدتی فعالیت و بازاریابی در این زمینه با اپراتورهای پیامکی مانند رهیاب و مگفا آشنا شدم و با تغییر استراتژی فروش و تغییر شرکت اقدامات حرفه ای تری انجام دادم که از آن میان میتوان به طرح مشتری+۱ اشاره کرد که سامانه ای برای مدیریت باشگاه مشتریان بود که ایده و طرح آن کاملا ابتکاری بود که متاسفانه موفق نشدم آن را به صورت کامل به مشتریان معرفی کنم که پس از مدتی آن طرح با شکست مواجه شد البته همچنان فعالیت در زمینه بازاریابی در زمینه پیامک تبلیغاتی ادامه داشت.

۱۳۸۹

رشد تعداد مشتریان

سال ۱۳۸۹ به کمک یک تیم برنامه نویس سامانه پیامکی بسیار ساده ای که فقط با اپراتور مگفا (خطوط ۳۰۰۰) کار میکرد آماده کردم.

۱۳۸۹

شروع طراحی سایت

در سال ۱۳۹۰ همزمان با فعالیتی دیگر اقدام به طراحی سایت کردم که با توجه به دانش محدود بنده و اینترنت حدود ۵ ماه طول کشید.

۱۳۹۰

شکل گیری اولیه این شرکت

در سال ۱۳۹۱ پیامبان امروز که در آن زمان «سار» نام داشت فعالیت خود را با نام تجاری سارآنلاین و آدرس SarOnline.ir شروع به کار کرد.

۱۳۹۱

اخذ اینماد

بعد از گذشت چند ماه از شروع به کار در پاییز ۱۳۹۲ موفق به اخذ نماد اعتماد الکترونیک یک ستاره از وزرات صنعت شدیم. لازم به ذکر است که ما جزء ۵۰۰ وبسایت اول دارای اینماد در کشور بودیم.

۱۳۹۲

ثبت شرکت

در سال ۱۳۹۴ با افزایش سرمایه اقدام به تاسیس شرکت نمودیم!

اخذ مجوزهای قانونی دیگر

سارآنلاین به فعالیت خود و جذب کاربران ارزشمند ادامه داد و در سال ۱۳۹۵ اقدام به اخذ تعدادی دیگر مجوز از ارگانهای دیگر نمود که در بخش مجوزها می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

۱۳۹۵

توسعه شرکت

در همین سال اقدام به توسعه زیرساخت و توسعه شرکت پرداختیم و تعداد نیروهای شرکت به ۷ نفر رسید.

تغییر نام به پیامبان

در دهمین سال فعالیت با توجه به نظر هیئت مدیره تصمیم گرفتیم سارآنلاین را در صنعت پیامک بازنشسته کرده و با انرژی و نام جدیدی کار خود را ادامه دهیم.

۱۴۰۱

در این یک دهه فعالیت فرازونشیب‌های فراوانی را تجربه کردیم و از پیامک ۶۰ ریالی شروع کردیم و به تعرفه های فعلی رسیدیم. از چندهزار کاربری که داشتیم همواره تشکر می‌کنیم که در این ده سال همواره با ما همراه بوده اند و به داشتن چنین مشتریانی به خود می‌بالیم.